Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

1965'ten beri hayallerinizi tasarıma dönüştürüyoruz...

Mobilya sektöründeki geçmişimiz 1965 yılında şirket ortağı Halil YONTAK ‘ın rahmetli babasının kurmuş olduğu Müge Mobilya koll. şti. ile başlar. İşletme hayatı süresince aranılan, tercih edilen, Antalya ve Akdeniz Bölgesinde birçok iddaalı projede başarıyla yer alan Müge Mobilya 1998 yılında yerini yeni nesil Dekorium Mobilya’ ya bırakmıştır.

Dekorium Mobilya 2003 yılında değişen ortaklık yapısıyla, kurumsal kimliğini ve kurum içindeki yapılanmayı geliştirerek ortaya koyduğu tüm projelerde zamanında iş teslimini kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla sentezleyerek günümüze kadar müşteri odaklı özel projelerin aranan firması olmayı sürdürmüştür.

Dünya standartlarındaki teknolojinin sunduğu olanaklar ile otel ve toplu konut mobilyalarının üretimi ile ilgili faaliyetlerine devam ederken, yenilikçi yaklaşımlar ve estetik çözümler sunarak otel, konut, ofis, restoran, mağazalar için iç mimari proje ve üretim hizmeti vermektedir.

Firmamız aynı zamanda Türkiye’ nin ilk ve tek yerli üretimi olan ‘ Ado Flore ‘ zemin kaplamalarının Antalya bölge bayiliğini üstlenmektedir.