Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

1998'ten beri hayallerinizi tasarıma dönüştürüyoruz...

Ahşabın, teknoloji ile işlenip endüstriyel üretim ile el emeğini sentezleme hayaliyle 1998 yılında kurulan DEKORİUM; yılların birikimini ve kurumsal hafızasını sektöründe günceli yakalamak ve değişmekte olan trendleri yakından takip etmek için kullanır.

Bu felsefe ile yurtiçi ve yurtdışında otel mobilyaları konusunda faaliyetlerini sürdürürken bir yandan da deneyimli iç mimari kadrosuyla konut, ofis, restoran, mağaza ve okullara ahşap mobilya ve dekorasyon konusunda yenilikçi ve estetik çözümler sunmakta, proje ve uygulama hizmeti vermektedir.

İşlediği ham maddenin değerini mesleki tecrübesi ve teknolojinin üstünlükleri ile buluşturan DEKORİUM; yönettiği projelerde kaliteli üretim, zamanında teslim, satış sonrası hizmet kavramlarına verdiği yüksek önemle oluşturduğu müşteri memnuniyetini çalışma hayatının en önemli parçası olarak algılar.

DEKORİUM ürettiği çözümler ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra çevresel duyarlılığıyla da öncü firma olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir. Bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de kendine özgü prensip ve disiplinlerine bağlı kalarak kişi ve kurumlara özgü projelerde güven duyulan ve tercih edilen bir marka olarak yoluna devam etmektedir.